Nová tabulka Světová cena obecných a ostatních kovů

Dnes 9.5.2013 jsme pro vás spustili novou tabulku světových cen obecných kovů a ostatních kovů. Nově vám přinášíme informace o ceně 8 základních prvků, kolik stojí, na světových burzách.

Světová cena hliníku, mědi, olova, niklu, cínu, zinku, kobaltu, molibdenu. Kolik korun stojí, jaká je cena pro Hliník, Měď, Olovo, Nikl, Cín, Zinek, Kobalt, Molybden. Kolik stojí dnes, jaká je online cena, cena na burze pro tyto kovy, nekovy a další prvky, komodity v dnešní den. Ceny jsou v korunách za gram a v dolarech za tunu, další informace naleznete zde: www.kitco.cz/rubriky/obecne-kovy

Světová cena kovů dnes a online Spot podle světových burz je jako PNG obrázek, zde http://www.cena.kitco.cz/kovy-8-tabulka.php takže …
se vám bude rychleji zobrazovat, načítat ve vašem prohlížeči, počítači, talefonu a případně si ji můžete vložit do svých www stránek. Sdílet tuto tabulku můžete stejně jako každý jiný obrázek, či stejně jako naše grafy které jsou obrázkové PNG. Pro běžného uživatele je to rychlejší, pro programátory je to snažší sdílení na vašich www stránkách.

Přejeme vám ať vám náš serwer slouží.
Prosím pomůžete nám s dotazníkem? Napište nám své názory, podněty, dotazy na náš email: admin@kitco.cz …Otázky na vás:
– Líbí se vám nová tabulka “Drahé kovy cena Kč/g Online” ?
– Máte k ní připomínky?
– Jste spokojeni s webem www.KITCO.cz ?
– Jak často chodíte na www.KITCO.cz ?
– Jak jste našli www.KITCO.cz ?
– Máte dotazy k serveru www.KITCO.cz ?
– Máte své stránky a sdílíte naše grafy bez problémů?

Nová tabulka je stejně přehledná jako naše ostatní, má aktuální datumy… Informace o rozložení datumy a časy…

Tato tabulka, obrázek “Drahé kovy cena Kč/g Online” s programátorským názvem “http://spot.kitco.cz/londonfix_img.php” ta je rychlejší pro zobrazení. Tuto tabulku si můžete stáhnout na svůj počítač.

Jak stáhnout tabulku Obecné kovy světová cena ?
Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte uložit jako: (png)
Uložený obrázek bude ten poslední aktuální.

Jak sdílet obrázek?
Pokud máte své www stránky a chcete na nich mít online naší tabulku, pak můžete sdílet tento oprázek vložením obrázku jako celý odkaz s možností zobrazení  aktuální ceny:
http://www.cena.kitco.cz/kovy-8-tabulka.php


Tato tabulka má 8 prvků a má rozměry 294*229 px

Tabulka cen je jako obrázek PNG, ikdyž má na konci koncovku .php stejně se zobrazuje jako obrázek PNG, či jiné obrázky JPG.
Naše nová tabulka světové ceny drahých kovů,  ukazuje jaká je světová cena hliníku, mědi, olova, niklu, cínu, zinku, kobaltu, molybdenu a to jak online, dnes na světové burze cena v dolarech za tunu a cena v korunách za kilogram.
Tuto tabulku “kovy-8-tabulka.php” si můžete přidat i na své stránky tímto příkazem jako iframe s možností vlastního rozměru, zde například 210*99px :
<script>
document.write(‘<a href=“http://www.kitco.cz/rubriky/obecne-kovy/“ target=“_blank“ ><img src=”http://www.cena.kitco.cz/kovy-8-tabulka.php” alt=”“ width=”210″ height=”163″ /></a> ‘);
</script>
Pak se vám tabulka cen Obecné kovy s 8 položkamy  zobrazí v této velikosti 210*163px jako zde:

Tento obrázek je každých 5 min aktualizován, a novější se vám zobrazí při každém načtení, či při F5 na vašem počítači, nebo pokud uděláte refresh ve vašem prohlížeči.
Pokud při vložení ještě přidáte odkaz na naše stránky, proklik, pomůžete lidem rychlejší orientaci v dalších cenách ostatních kovů, či pro sledování grafů vyvoje cen, kolik stojí v korunách hliník, měď, olovo, nikl, zinek, kobalt, cín, molybden.
Světová cena pro drahé kovy je zde: www.kitco.cz/rubriky/drahe-kovy

Líbí se vám naše stránky? Pomáhají vám naše grafy v práci? Líbí se vám i naše příspěvky? Máte nějaké připomínky, otázky? Chcete nám pomoci, či poděkovat, podpořit nás? Vše je jen maličkost, prosím přidejte si nás zde: Facebook

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře