Zlato a stříbro testují zisky, bitcoinové futures zvedají cenu

Zlato a stříbro testují zisky, bitcoinové futures zvedají cenu

⚡ KITCO.com ⚡

Přehled zpráv 12.12. – 18.12.2017

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny.
Zlato a stříbro testují zisky, bitcoinové futures zvedají jeho cenu

Zlato

Ceny zlata se držely předcházejících zisků a dosáhly v pátek prvního zisku za poslední čtyři týdny, přičemž odolaly tlaku silných akciových trhů na pokračující podporu díky zvýšení úrokových sazeb ze strany amerického FEDu.
Celý článek: KITCO.COM

Účastníci týdenního zlatého průzkumu Kitco News předpokládají, že žlutý kov bude zvyšovat zisk, ke kterému došlo poté, co FOMC tento týden navýšil americké úrokové sazby. Převažuje tak býčí nálada.
Celý článek: KITCO.COM

Prosincová volatilita je posledním hřebem pro zlato, ale poslední tři dny poskytly náznaky toho, kde by se kov mohl pohybovat v roce 2018.
Celý článek: KITCO.COM

Po dosažení minim v úterý s 1 238 $ u zlata a 15,63 $ u stříbra, drahé kovy testují růst. Zlato testuje 1 265 $ a stříbro zkouší 16,20 $, což je další významná úroveň.
Celý článek: KITCO.COM

Stříbro

Stříbro vzrostlo o 1,01 procenta na 16,03 $ za unci a dosáhlo první zisk za poslední čtyři týdny.
Celý článek: KITCO.COM

Platina

Platina vzrostla o 1,28 procenta na 889.75 $ za unci, což je o něco málo více.
Celý článek: KITCO.COM

Zdá se, že Palladium má větší prospěch než platina ze silnějších evropských prodejů automobilů, a to díky přechodu na benzínové motory používající palladium, podle analytiků Commerzbank.
Celý článek: KITCO.COM

Bitcoiny

Bitcoin byl pod tlakem z nové smlouvy CBOE a objem peněz se trochu zmenšil, což naznačuje, že některé peníze, které opustily drahé kovy, se vrací, řekl Todd „Bubba“ Horwitz z bubbatrading.com. „Ale zlato a stříbro by měly ještě zapracovat před tím, než této rally uvěříme“, dodal.
Celý článek: KITCO.COM

Bitcoinoví investoři očekávají zvýšení objemů futures kontraktů, protože CME Group Inc, největší světová burza pro deriváty, otevřela obchodování s vlastními kontrakty na kryptoměny tuto neděli. Stejně jako termínové kontrakty, zahájené minulý týden konkurenční společností Cboe Global Markets, CME bude vypořádávána v hotovosti.  Ale namísto dat z jedné burzy budou kontrakty oceňovány pomocí indexu dat z několika kryptoměnových burz.
Celý článek: KITCO.COM

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře