Informace mají cenu zlata Milionové imperium

Vše má svoji cenu, nejen drahé kovy, zlato, stříbro, ale i informace a ty zde zdarma dostáváte. Jste spokojení, chcete více? Podnikáte, či jen investujete, máme pro vás opět zdarma pár videí, jak vybudovat, či udržet Milionové imperium.

Kde více než zde je nám jasná cena produktu, nejen zlata a jiných drahých kovů, vždyt je to portál o drahých kovech. Informace vám přinášíme zcela zdarma a že mají cenu zlata jistě víte, když informace proměňujete na zlato či peníze. Nyní máme pro vás další nabídku, opět zcela ZDARMA a to pozvánku na seminář, jak se buduje, či udržuje Milionové impérium.

Úvodní video a další přednáška, stejně tak plán je zcela zdarma. Co proto máte udělat aby jste si je všechny poslechli, aby jste mohli dostat tyto informace a zjistit více i na konkrétním případu, že to funguje?

1, Podívejte se na uvítací video (asi 10 min)
Pokud vás to oslovilo a máte zájem, vyplňte své jméno a email, že nejste robot. Nebojte nebude dostávet nevyžádanou reklamu a nabídky produktů co nepotřebujete. Po zapsání se vám spustí druhé video.
2, Video tréning školení o informacích (asi 30 min)
Druhé video je již konkrétní, s nastíněným plánem a důležitými body.
3, Informační plán v PDF
Můžete si stáhnou zcela zdarma plán v PDF, opět zdarma, nebo se kdykoli vrátit zpět a přehrát si video, či pročíst komentáře.

Pokud se vám www.KITCO.cz líbí a pomáhají vám náše stránky www.KITCO.cz kliknutím shlédnutím videa nejen že dostanete opět zdarma důležité informace, ale i tím podpoříte náš serwer, naše stránky, neboť reklama, doporučení a návštěvnost je to co nás dělá známější. Sdílejte naše informace, využívejte je zdarma, doporučujte je svým známým například emailem, nebo na Facebooku zde: Facebook-Kitco.cz
Server www.KITCO.cz je partnerem projektu Milionové impérium spolupracuje a vaše kliknutí s shlédnutí, či doporučení je nám započítáno a pomáhá tak oboum projektům.

Vše můžete dostat i emailem, dopis pro vás je zde, děkujeme za váš zájem a přejeme úspěšné dny.
Team KITCO.cz

————————————–

mi2-468-256.gif

Dopis na uvítanou:
Plán a trénink pro milionáře. Jak prodat to, co víte a děláte. Jak vybudovat vlastní Miliónové impérium
Video, jak vydělal 5.3 miliónů za 30 dní

Dobrý den,

pokud byste chtěli do roka vydělat milión a vybudovat své vlastní Miliónové impérium jen z toho, co víte a děláte už dnes, na jakých 5 věcí byste se zaměřili?
Jinýmy slovy, pokud byste chtěli tím, co máte rádi vydělávat peníze a stát se expertem v oboru za pár měsíců, co uděláte?

Toto video Davida Kirše ukazuje, jak lze v roce 2012, díky chytrým technikám internetového marketingu využít příležitost, která teď v Čechá leží zatím na zemi.

Podívejte se na: http://milionoveimperium.cz/?a_box=5j7tgkut

Ve videu se dozvíte:
– 5 krokový plán, jak vybudovat své osobní Miliónové impérium
– 2 odpovědi na to, kde dnes leží hodnota, za kterou lidi platí
– jak se stát Info-podnikatelem, dělat Info-marketing a tvořit Info-produkty

David říká, že lidé se stále podceňují. Nevidí svou hodnotu. A tak vysvětluje, jak znova objevit sebevědomí a naučí vás, že právě VY teď máte v sobě něco, co pomůže mnoha lidem a ještě za to dostanete zaplaceno. Mj. pokud neznáte Davida (ten co natočil to video), myslím, že jeho příběh by vás mohl zajímat:
– z ničeho vybudoval podnikání, které letos v březnu vydělalo za 30 dní 5.3 mil. Kč v největší info-marketingové kampani v ČR.
– ze zaměstnance se stal podnikatelem, založil firmu SmartEmailing a je autorem programu EmailAcademy, do kterého se zapojilo už 9.000 podnikatelů
– studuje ty nejlepší experty na světě v oblasti online marketingu a jen za poslední rok zaplatil už přes 600.000 Kč za jejich rady

A dnes uvolnil video, kde sdílí to, co se naučil a sdílí zdarma to, co bylo zatím dostupné jen platícím klientům. Mnoho Davidových studentů, podnikatelů už používá jeho know-how a vy je teď můžete vidět zdarma. Na stránce stačí vložit vaše jméno a email a rezervovat si místo v tréninku.

Užijte si video, je zde: http://milionoveimperium.cz/?a_box=5j7tgkut

Úspěšný den vám přeje  váš team KITCO.cz

PS:
Zde vidíte pár komentářů, které se objevily pod Davidovým posledním video tréninkem:
– Opravdu perfektní !!! Přimělo mě to se nad sebou zamyslet. (Jan)
– Autentická a skutečně inspirující prezentace. (Marie)
– Jestli každé další vaše video dokáže „nakopnout“ jako to první, pak bude rok 2012 nejúspěšnějším v mém životě. (Jindra)
– Toto video je dalším valounkem zlata. (Libor)

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře