Zlato rostlo díky nejistotě v USA, Bitcoiny se zotavovaly z propadu

Zlato rostlo díky nejistotě v USA, Bitcoiny se zotavovaly z propadu

⚡ KITCO.com ⚡

Přehled zpráv 15.01. – 22.01. 2018

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny.
Zlato rostlo díky nejistotě v USA, Bitcoiny se zotavovaly z propadu

 

 Zlato, stříbro, platina

Zlato mírně rostlo v reakci na situaci v USA, když se v pondělí otevřely asijské trhy. Americká federální vláda byla donucena k pozastavení některých činností poté, co federální financování nebylo prodlouženo kvůli rozdílům v názorech na přistěhovalectví mezi republikány a demokraty. Pokud bude přerušení financování trvat, občané USA mohou očekávat pozastavení všech „nepodstatných služeb“.
Celý článek: Kitco.com

Na trhu se zlatem je stále prostor pro růst cen, přestože se ceny zlata drží téměř čtyřměsíčního maxima, říká ředitel třetí největší investiční firmy v Severní Americe. John Ciampaglia, generální ředitel společnosti Sprott Asset Management (SAM), uvedl v rozhovoru pro Kitco News, že loňské 12% rally ve zlatě vidí jako začátek většího dlouhodobého pohybu a dodává, že investoři začínají nahlížet na zlato jako na důležitý prvek diverzifikace portfolia.
Celý článek: Kitco.com

Nejasnosti ohledně vývoje dění ve Washingtonu a slabý americký dolar budou i nadále podporovat ceny zlata příští týden, podle odborníků na investice do drahých kovů a čtenářů Kitco.com, kteří se zúčastnili týdenního průzkumu o vývoji cen zlata.
Celý článek: Kitco.com

Zatímco investoři mohou tento rok očekávat volatilitu v cenách stříbra, trh má spoustu prostoru, aby se pohyboval výše kvůli rostoucí poptávce a snižující se nabídce, uvedl Silver Institute ve své zprávě.
Celý článek: Kitco.com

 

Bitcoiny

Ceny Bitcoinu vůči dolaru nyní ztratily zhruba polovinu své hodnoty z doby před několika týdny. Existuje staré rčení, že trhy mohou a budou dělat cokoli a všechno možné, aby naštvaly co největší počet investorů. Ti investoři do Bitcoinu, kteří se ještě nedávno obávali, že jim uplave loď bohatství, se nyní obávají kolapsu na trhu s Bitcoiny.
Celý článek: Kitco.com 

Ceny Bitcoinu vůči dolaru byly během pátečního obchodování v USA téměř stabilní, neboť trh pozastavil ostrý prodejní tlak, který se nedávno objevil. Tato pauza ale naznačuje, že medvědi právě odpočívají před dalším útokem.
Celý článek: Kitco.com

 

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře