Zkušenosti se SaxoBank

Máte nějaké zkušenosti se SaxoBank, … ?

Přeji dobrý den,
ráda bych touto cestou vyjádřila dík redakci za zajímavé a neotřelé články. Máte velice user-friendly formu, tudíž investicím porozumí i člověk, kteržý nemá zrovna malíčku finanční hantýrku.
Nedávno mě obohatilo především vysvětlení článku medvědího vs. býčího trhu.
Ráda bych se Vás touto cestou otázala, jestli plánujete napsat článek také o Saxobank. Minulý rok se banka uhnízdila v Česku a upřímně nemohu najít informace konkrétních uživatelů, jaké jsou s ní zkušenosti a podobně.
Máte ho na následující týdny v inventáři? Máte s bankou nějaké osobní zkušenosti?
Monika Styxová

Milá Moniko,
děkujeme za vše reakce a pochvalu. Váš dotaz je tak zvláštně koncipován, že vypadá jako by mohlo jít o otázku osobního soukromého charakteru, stejně tak profesní, jako by recenze na konkrétní společnost, ne na všeobecné komodity pro širokou veřejnost.
Náš portál se snaží podávat informace o cenách drahých kovů, obecných, jaké jsou online ceny dens, informace zprávy o dění v ekonomice, kolem surovin, nebo komodit, ale není v našem zájmu ani možnostech dělat hodnocení společností jakých je na našem území mnoho. Jakekoli hodnocení by pak bylo jako nepřímá neplacená reklama, kterou my neděláme, ale kdokoli si ji může zdarma zadat na PRwebech jako například www.PRzdarma.cz
Co se týče zkušeností se Saxo Bank, tak můžete googlovat na internetu a na téma „Zkušenosti se SaxoBank“ najdete například toto:(…chci se zeptat, jestli má někdo z Vás zkušenosti se Saxo bank, patria či XTB. Chci obchodovat s americkými (severní i jižní USA) a asijskými akciemi, proto mě zajímá každý názor na výše zmíněné společnosti ohledně jejich platformy (jednoduchost, složitosti, nepříjemnosti), poplatky (mám porovnané, nicméně i na toto téma si rád přečtu zajímavý názor))

Ale je možné, že někdo z našich čtenářů má nějaké zkušenosti se SaxoBank a pak je tedy výzva na čtenáře:
Máte zkušenosti se SaxoBank ? Co so i ni myslíte ? jste spokojeni ?
Pokud chcete přiložte odpověď jako komentářna tento článek.

S díky a s pozdravem

Primák Slavomír
admin KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (1 hlasů, průměr: 1,00 out of 10)
Loading...

Komentáře