POZVÁNKA Přijďte za námi na veletrh SBĚRATEL + INVESTOR 2013 Praha – Spektrometr Olympus

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA STÁNEK na veletr SBĚRATEL + INVESTOR 2013 do Prahy v září 2013 Můžete nám řící své názory k našemu projektu www.KITCO.cz nabídnout spolupráci, popovídat o novinkách, či nám dát své podněty. Na našm stánku X1 budeme vystavovat a předvádět SPEKTROMETR Olympus který během 2 minut určí složení kovů v dané slitině. Veletr vám nabídne mnoho informací…

Jako ochutnávku si přečtěte níže a další najdete na www.SBERATEL.info Nechte si zdarma ocenit své sbírky

Během veletrhu budou k dispozici návštěvníkům, stejně jako v minulých letech, také služby znalců. Vedle standardního bezplatného poradenství Svazu českých filatelistů, České numismatické společnosti, mineraloga Karla Maříka, Klubu sběratelů kuriozit a Klubu sběratelů telefonních karet, posoudí bezplatně pravost vašich zlatých šperků Puncovní úřad a akcie a cenné papíry ocení Muzeum cenných papírů.


Veletrh Sběratel 2013 Praha Letňany

Veletrh je otevřen každý den od deseti hodin, ve čtvrtek a pátek do šesti večer, v sobotu jen do čtyř odpoledne. Na výstaviště je nejlepší jet metrem, a to na konečnou linky „C“, stanice Letňany a pak jednu stanici autobusem nebo pár minut pěšky. K dispozici je ale také několik set parkovacích míst.

Veletrh Sběratel doprovodí na výstavišti PVA Expo Letňany několik dalších akcí. Ve dnech 5. – 7. září veletrh Investor, akce zaměřená na investice do zlata, mincí a drahých kamenů, které se účastní mincovny a prodejci zlata z celé Evropy. Ve dnech 6. a 7. září pak veletrh Minerály a drahé kameny a  World of Beauty and Spa. V sobotu 7. 9. si mohou návštěvníci veletrhů odskočit na letecký den letiště Letňany, se kterým výstaviště těsně sousedí.

Více na www.SBERATEL.info

     

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře