Nový graf Kurz dolaru Cena eura

Dnes večer jsme pro vás spustili nový interaktivní graf, tedy grafy Svétové ceny dolaru a eura…   Informace kurzy datumy a časy… Cena dolaru dnes Cena eura dnešní… Vývoj ceny dolaru eura v grafu…Nový, další graf ukazuje při najetí myší linku grafu, jaká byla cena, jaký den, ale navíc v dolní části grafu si můžete posunout interval, nebo v pravo nahoře změnit datumy od do na konkrétní dle vašeho přání.
Kurz dolaru, cena eura se započítává podle České národní banky ČNB. Grafy jsou zde:

Graf kurz cena dolaru eura

Předešlé grafy jsou jen pro konkrétní časové intervaly, takže každý graf ukazuje Světovou cenu kurz dolaru pro daný čas, pokud chcete vědět jaký byl vývoj ceny dolaru na jiné období, tak se podíváte na jiný graf vývoje ceny dolaru. Pro větší přehlednost a názornost pak musí být vystaveno více grafů pro cenu dolaru, či kurzu eura aktuální den, týden, měsíc.
Právě nový graf pro vývoj světové ceny, kurzu dolaru, či eura vám nejdříve ukáže záklaní graf, pro přednastavený interval datumů pro cenu dolaru, následně můžete tento graf posunout a zvolit jaké chcete období a zněho vyčíst hledané výsledky kurzu dolaru, či pro kurz eura dnes či jiný den, tedy kurz dolaru ku koruně, nebo jaký je, či byl kurz přepočet eura na koruny.

Pokud se vám náš nový graf kurzu dolaru, či eura bude líbit a chtěli by jste ho použít i na svých stránkách, stejně jako i jiné naše grafy a výsledky můžete použít a to jednoduchým vložením kamkoli na své stránky graf který ukazuje kurz usd a czk přidáte tímto příkazem jako iframe:
<iframe src=“http://spot.kitco.cz/graf-czk-usd/““ style=“width:700px;height:400px;border:0px“></iframe>
A jak přidat graf který ukazuje kurz euro a czk je zde přidání jako iframe:
<iframe src=“http://spot.kitco.cz/graf-czk-eur/““ style=“width:700px;height:400px;border:0px“></iframe>

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře