Nová rychlejší šablona WordPress moderní HTML a CSS

Další zrychlení šablony WordPress – Drahé kovy, online ceny zlata v korunách, grafy vývoje cen stříbra v Kč za gram, články, informace, zajímavosti, vše v českém jazyce.

 

Nová rychlejší šablona WordPress

 

Menu obsah

Zrychlení šablony WP
Co se tedy změnilo?
Co se nezměnilo?
Děkujeme Vám za vaše návštěvy

 

 

Zrychlení šablony WP

Milí čtenáři, návštěvníci, máme pro vás předvánoční dáreček a to další zrychlení stránek, novou šablonu napsanou pro náš redakční system WordPress a doufáme že budete opět spokojenější.
Všimli jste si změny? Máte připomínky, dotazy, či pochvalu?
Napište nám komentář zde pod tento článek, nebo na náš facebook, předem Vám všem děkujeme.
Team KITCO.cz

 

Co se tedy změnilo?

1. Vytvořili jsme novou šablonu pro WordPress, šablonu jsme přepsali do nového moderního HTML a CSS, stará šablona byla celá v tabulkách což bylo hodně špatné pro SEO.

2. Vše jsme zrychlily, přeprogramovali a optimalizovali. Všechny obrázky se nyní stahují až po načtení webu, vč. těch v textu článků takže by se web měl načítat téměř okamžitě.

3. Minimalizovali jsme počet pluginů z asi 15 na pouhé 3, což má vliv jak na rychlost webu tak hlavně na bezpečnost. Právě útoků na naše stránky jsme v tomto roce zaznamenaly několikanásobně více než v předchozích.

4. Celý web jsme přepsali do frameworku, což také pomůže bezpečnosti, rychlosti a usnadní další případné úpravy.

5. Komentáře jsou teď přehlednější.

A spousty dalších menších i větších úprav.

 

Co se nezměnilo?

Kitco cz je stále zdarma. Veškeré informace, články, zajímavosti o zlatě, stříbru, ekonomice, vše je v českém jazyce a stále zdarma, bez nutnosti platit.
Zůstaly stejné tabulky, grafy vývojen cen zlata, světové ceny stříbra v korunách, jak malé, tak i velké grafy drahých kovů online s přepočtem na koruny za gram a to jak pevné grafy, tak i interaktivní grafy jsou stále dostupné na KITCO.cz zdarma a smožností vše sdílet na vašich stránkách.

 

Děkujeme vám za vaše návštěvy

Děkujeme vám za vaši věrnost a přejeme vám mnoho úspěchů nejen s cenou zlata stříbra, ale i cennějšími komoditami jako je osobní život, rodina a zdraví.
PRIMÁK Slavomír
Admin KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (1 hlasů, průměr: 10,00 out of 10)
Loading...

Komentáře