Kumulační nákup zlata se společností RMPM

Nakupovat zlato jako komoditu, nebo domu do šuplíku? Kupovat akcie, nebo se spojit s velkou společností? co nabízí RMPM ? Reliance MyGoldPlan

Opora v nakupování zlata: Reliance MyGoldPlan
RELIANCE MY GOLD PLAN (30.11.2012)

O CO JDE: Reliance My Gold Plan (RMGP) je neregulovaná strategie pro nakupování zlata, kterou nabízí společnost Reliance Money Precious Metals (RMPM). Jde o první plán pro akumulaci zlata svého druhu. Investujete na začátku období a cena, za kterou zlato nakoupíte, se vypočítá metodou denních průměrů.

STRUKTURA PLATEB: Nákupy probíhají skrz měsíční příspěvky s minimem odpovídajícím 1000 uncí (a poté násobky 100 uncí), doba držení zlata je od 1 do 15 let. V průběhu prvního šestiměsíčního období jsou prostředky vázané a nelze pozice vyprodat. V období mezi 6. a 12. měsícem lze získat zlato předčasným ukončením s poplatkem 2,5 %.

FUNGOVÁNÍ: RMPM tedy nakoupí zlato za měsíční příspěvek a to za cenu odpovídající dennímu průměru. Na váš účet ho přidělí v mikrogramech během 20 pracovních dnů. Každá operace proto odpovídá dvacetině měsíčního příspěvku, od kterého je odečten úměrný poplatek.

DORUČENÍ ZLATA: Na konci zvolené doby držení, nebo na vaši žádost po jednom roce, dostanete odpovídající množství zlata v mikrogramech ve formě mincí, či šperků na pobočkách RMPM v Indii.

POPLATKY: Administrativní poplatek ve formě 1,5% rozdílu mezi nákupní a prodejní cenou vám přiděleného zlata v daný den. Dalších 0,5% za uložení a ochranu z celkového nakumulovaného množství bude odečteno, pokud si necháte zlato doručit po šesti měsících od doběhnutí smlouvy, nebo po předčasném výběru.

HODNOCENÍ: Při cenách zlata pravidelně dosahujících nových rekordů, RGMP pomůže izolovat investory od cenové volatility. Experti doporučují lidem vyhledávajícím zlato pro svatby a jiné společenské události nákup rozložit do delšího období, což umožňuje i tato strategie, kde investor dostane šperky a mince po jím zvolené době. Oproti ETF, RMGP nevyžaduje dematerializovaný účet. Objem výdajů je však u ETF mnohem menší než 1,5% u RMGP. Důležitější je, že zatímco ETF je finanční produkt regulovaný Sebi, RMGP je komoditní strategie neregulovaná nikým. Je potřeba být opatrný.

Zdroj: www.Mydigitalfc.com

ChM 2012-12

———————————-
A co slovo pod čarou?
Když jeden přestává věřit bankovkám a bankovnictví, potažmo cenným papírům, když nemá důvěru ve velké společnosti, proč by měl dávat své úspory jiným společnostem, aby s jeho finacemi lépe nakládali?

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře