Zlato, stříbro a platina blízko dna, Bitcoinu svědčí obchodování s futures

Zlato, stříbro a platina blízko dna, Bitcoinu svědčí obchodování s futures

⚡ Zahraniční média ⚡

Přehled zpráv 09.12. – 15.12.2017

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny

Zlato, stříbro a platina blízko dna, Bitcoinu svědčí obchodování s futures

Zlato, stříbro, platina

Zlato a stříbro přesvědčivě poklesly pod klíčové technické úrovně během posledního týdne. Existují však náznaky toho, že by se už mohlo vytvořit dno. Z technického hlediska vypadá zlato, jako že by mohlo směřovat k nižším hodnotám kolem $ 1,200. Dokáže stříbro najít dno dříve než zlato?
Celý článek: Seekingalpha.com

Ve svých snahách najít nějaký smysl v cenách bitcoinu, investoři často porovnávají digitální měnu s drahými kovy, jako je zlato a stříbro. Znamená to, že cenové pohyby kryptoměny budou podobné pohybům cen u zlata a stříbra?
Celý článek: Investopedia.com

Ceny zlata v úterý ustoupily na pětměsíční minimum, protože investoři tento týden podpořili všeobecně očekávaný nárůst úrokových sazeb v USA a hledali stopy o dalším zvýšení z FEDu.
Celý článek: Reuters.com

Jihoafrická společnost Sibanye-Stillwater (SGLJ.J) se dohodla na koupi problémového platinového dolu Lonmin (LMI.L) (LONJ.J) za zhruba 285 milionů liber (382 milionů dolarů), aby vytvořila druhého největšího světového výrobce platiny, a pokusila se zastavit pokles ceny tohoto kovu.
Celý článek: Reuters.com

 

Bitcoiny

Podle Bloombergu může vlastnit méně než 1 000 lidí asi 40% všech stávajících Bitcoinů. Vzhledem k tomu, že trh stoupá na vyšší a vyšší úrovně, existuje přirozené riziko, že se někteří z nich rozhodnou pro výplatu zisků.
Celý článek: Fortune.com

Wall Street získala v pondělí svou první ochutnávku Bitcoinů, když se cena prvního futures kontraktu na digitální měnu skokem zvedla o 20 procent. Pro Bitcoin je to velký krok kupředu, a to i přes obavy, že nárůst zájmu investorů přeměnil Bitcoin z nové měny na nejčerstvější spekulativní bublinu.
Celý článek: Yahoo.finance.com

Byl to dobrý rok pro investory do Bitcoinu, ale strašný pro ty, kteří doufali, že se kryptoměna stane de facto tendrem pro internet. Satoshi Nakamoto, tvůrce Bitcoinu, může být zděšen z toho, co se stalo s jeho projektem, vymyšleným původně jako peer-to-peer elektronická hotovost, která nevyžadovala dohled od bank. Namísto toho se Bitcoin stal investičním prostředkem, který přijali mnozí na Wall Street, jako třídu aktiv. I přes úspěch blockchainu a vzrůstající hodnotu Bitcoinu je jasné, že Nakamotova původní vize selhala.
Celý článek: Engadged.com

 

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře