Zatímco drahé kovy stagnují, Bitcoin raketově roste

Zatímco drahé kovy stagnují, Bitcoin raketově roste

⚡ Zahraniční média ⚡

Přehled zpráv 02.12. – 08.12.2017

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny

Zatímco drahé kovy stagnují, Bitcoin raketově roste

Zlato, stříbro, platina

Ceny zlata, stříbra a platiny stagnují – silné akciové trhy a minimální geopolitické obavy ohledně Severní Koreji se zřejmě i nadále podepisují na cenách drahých kovů.

Celý článek: Bulliondesk.com

Dva hlavní důvody, proč ceny stříbra padají, jsou silné akciové trhy a rostoucí úrokové sazby. Nyní je dobrý čas prodat.
Celý článek: Seekingalpha.com

Nový zájem od investorů, kupujících zlato poprvé, se snížil na nejnižší úroveň od dob medvědího trhu na konci roku 2015.
Celý článek: Bullionvault.com

Ceny zlata se dostaly na nové čtyřměsíční minimum pod úroveň $1255 za unci, zatímco kryptoměna Bitcoin raketově narostla přes $15,000 se ziskem 1,456% za rok 2017.
Celý článek: Bullionvault.com

Expert očekává, že do konce roku 2017 bude cena zlata pravděpodobně fungovat stejně jako koncem roku 2015 a roku 2016. Jinými slovy, FED v prosinci zvýší sazby a to bude působit jako „spouštěcí mechanismus pro zlato do nového roku. “
Celý článek: Investingnews.com

 

Bitcoiny

Podle Marka Fishera z MBF je dnes Bitcoin je tím, čím bylo stříbro v 70. a 80. letech. Důvod, proč je Bitcoin pro lidi tak atraktivní je ten, že lidé chtějí něco, co se tak dramaticky vyvíjí.
Celý článek: CNBC.COM

Podle Mika Novogratze by Bitcoin mohl dosáhnout úrovně $40,000 na konci roku 2018.
Celý článek: Fortune.com

Mimořádný nárůst ceny Bitcoinu znamená, že nyní jeho tržní kapitalizace už předčila některé státy, například Nový Zéland, a tak dosahuje už i výše jmění některých světových miliardářů.
Celý článek: Time.com

 

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře