Drahé kovy rostou málo, zatímco Bitcoin dosáhl další rekord

Drahé kovy rostou málo, zatímco Bitcoin dosáhl další rekord

⚡ Zahraniční média ⚡

Přehled zpráv 25.11. – 01.12.2017

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny
Drahé kovy rostou málo, zatímco Bitcoin dosáhl další rekord

Zlato, stříbro, platina

S blížícím se koncem roku 2017 se ceny zlata, stříbra a platiny se pohybují na střední úrovni pro tento rok. Jen palladium je na nejvyšší ceně od roku 2001.
Celý článek: SEEKINGALPHA.COM

Nákup fyzického zlata zůstal tento týden v hlavních asijských centrech utlumený, protože vyšší ceny narušily poptávku, i když sezónní poptávka by mohla v příštím měsíci zvýšit aktivitu v Číně.
Celý článek: ECONOMICTIMES.INDIATIMES.COM

Ceny zlata se snížily na týdenní minimum a byly pod tlakem pozitivních amerických údajů o růstu a býčímu názoru Janet Yellenové, předsedkyně FEDu, na ekonomiku, ale i přes to je zlato na dobré cestě za prvním nárůstem od srpna tohoto roku.
Celý článek: LIVEMINT.COM

Dvě banky, JP Morgan a Scotiabank, ovládají přibližně 53% celosvětové výroby stříbra během 210 dnů, aby pokryly své krátké pozice.
Celý článek: SILVERSEEK.COM

 

Bitcoiny

Bitcoin překonal hranici $ 11,000 jen hodiny poté, co dosáhl rekord $ 10,000, přičemž letošní růst ceny se tak zvýšil téměř na 12ti násobek, protože kupci ignorují varování, že největší digitální měna je jen bublina.
Celý článek: BLOOMBERG.COM

Bitcoin je v podstatě „digitální zlato“ pro milleniály a kryptoměna by mohla snadno dosáhnout i hranice $ 100,000, říká stratég Tom Lee.
Celý článek: CNBC.COM

 

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře