Býčí trhy, zlato, stříbro i bitcoiny rostou

Býčí trhy, zlato, stříbro i bitcoiny rostou

⚡ KITCO.com ⚡

Přehled zpráv 01.01. – 08.01. 2018

Zlato, stříbro, platina, Bitcoiny.
Býčí trhy, zlato, stříbro i bitcoiny rostou

 

Zlato, stříbro, platina

Tématem na trhu na začátku tohoto týdne bylo rostoucí napětí v Íránu, kdy demonstranti v této zemi požadovali svržení vlády. Došlo k násilnému zásahu iránské vlády vůči demonstrantům. Americký prezident Donald Trump uvedl, že podporuje demonstranty, což je dramatický odklon od Obamovy administrativy, která byla v těchto otázkách mnohem méně sdílná. Pokud se tato situace ještě zhorší, bude růst poptávka po zlatě a stříbře jako bezpečné investici.
Celý článek: Kitco.com

Účastníci týdenního průzkumu Kitco News Gold většinou očekávají, že drahý kov si i příští týden připočte další zisky, zejména díky informacím o vývoji na trhu práce  v USA.
Celý článek: Kitco.com

Podle analytiků zlato bude pokračovat v nárůstu z konce roku a zakončí čtvrtý týden zisků v řadě během prvního týdne obchodování v Novém roce – nejdelší přírůstek v řadě za sebou od půlky března. Stříbro také tlačí na cenu a dosáhne čtvrtého ziskového týdne v řadě za sebou, což je nejdelší přírůstek v řadě od začátku minulého února.
Celý článek: Kitco.com

V nedávno zveřejněném dopisu investorům uvedl vedoucí portfolia společnosti Tocqueville John Hathaway, že nová zlatá rally by mohla být vyvolána několika faktory, včetně extrémního ocenění aktiv finančního trhu, zhoršujícího se fiskálního postavení ve Spojených státech a rostoucích inflačních tlaků.
Celý článek: Kitco.com

 

Bitcoiny

Ceny bitcoinu minulý týden opět vzostly a to dává trhu býčí náladu a dobrý start do nového týdne.
Celý článek: Kitco.com

Zatímco zlato a stříbro byly odstaveny na vedlejší kolej během bitcoinové mánie, zůstávají stále důležitými aktivy. Bitcoin sice dominoval finančním zprávám, ale z dlouhodobého hlediska může být kryptoměna spíš mnoho povyku pro nic. Zatímco technologie blockchainu a kryptoměn bude nejspíš pokračovat i nadále, způsob, jakým se trhy chovají k bitcoinu, postrádá veškerou logiku, podle analytičky Carley Garnet.
Celý článek: Kitco.com

 

Denisa Falta
Přehled zpráv www.KITCO.cz

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře