Tabulka Světová cena zlata stříbra Drahých kovů Online jako obrázek PNG

Dne 13.3.2013 jsme pro vás spustili novější tabulku drahých kovů. Světová cena zlata FIX a online Spot z Londýna již je jako PNG obrázek. http://spot.kitco.cz/londonfix_img.php Je rychlejší a čitelnější pro všechny prohlížeče, počítače i telefony. Sdílet tuto tabulku můžete sdílet stejně jako každý jiný obrázek, či stejně jako naše grafy které jsou obrázkové PNG. Pro běžného uživatele je to rychlejší, pro programátory je to snažší sdílení na vašich www stránkách. Ať vám náš server slouží. Pomůžete nám s dotazníkem? Napište nám své názory, podněty, dotazy na náš email: admin@kitco.cz …Otázky na vás:
– Líbí se vám nová tabulka “Drahé kovy cena Kč/g Online” ?
– Máte k ní připomínky?
– Jste spokojeni s webem www.KITCO.cz ?
– Jak často chodíte na www.KITCO.cz ?
– Jak jste našli www.KITCO.cz ?
– Máte dotazy k serveru www.KITCO.cz ?
– Máte své stránky a sdílíte naše grafy bez problémů?

Nová tabulka je stejně přehledná jako minulá, má aktuální datumy… Informace o rozložení datumy a časy…

Tato tabulka, obrázek “Drahé kovy cena Kč/g Online” s programátorským názvem “http://spot.kitco.cz/londonfix_img.php” ta je rychlejší pro zobrazení. Tuto tabulku si můžete stáhnout na svůj počítač.

Jak stáhnout tabulku světová cena zlata online?
Pravým tlačítkem myši klikněte na obrázek a zvolte uložit jako: (png)
Uložený obrázek bude ten poslední aktuální.

Jak sdílet obrázek?
Pokud máte své www stránky a chcete na nich mít online naší tabulku, pak můžete sdílet tento obrázek vložením obrázku jako celý odkaz s možností zobrazení  aktuální ceny:
http://spot.kitco.cz/londonfix_img.php

Tabulka cen jako PNG. Naše nová tabulka světové ceny drahých kovů,  ukazuje jaká je světová cena zlata, stříbra, platiny, palladia i rhodia a to jak online, tak i poslední fixované ceny s datumy. Tuto tabulku “LondonSpot.html” si můžete přidat i na své stránky tímto příkazem jako iframe s možností vlastního rozměru, zde například 182*150px :
<script>
document.write(‚<a href=“http://spot.kitco.cz/londonfix2_img.php“ ><img src=“http://spot.kitco.cz/londonfix2_img.php“ alt=“londonfix2″ style=““></a> ‚);
</script>

Tento obrázek je každých 5 min aktualizován, a novější se vám zobrazí při každém načtení, či při F5 na vašem počítači, nebo pokud uděláte refresh ve vašem prohlížeči.
Pokud při vložení ještě přidáte odkaz na naše stránky, proklik, pomůžete lidem rychlejší orientaci v dalších cenách ostatních kovů, či pro sledování grafů vývoje cen zlata stříbra platiny a palládia.

Co je kitco tabulka drahých kovů LBMA a co je AM a PM a LBMA FIX a LBMA spot?
Tabulky ceny kovů v první sloupci ukazují například světovou cenu zlata na burze Londýn, jak v dolarech tak i v korunách. První je šedivá, právě pro cenu zlata na burze Londýn vyjádřenou v dolarech za trojskou unci jak je zobrazená na www.kitco.com . Druhá modrá tabulka je naše z www.KITCO.cz která zobrazuje světovou cenu zlata v korunách za gram pro dnešní den, či poslední platnou, stejně tak předposlední a také online aktuální, podle otevřené burzy LBMA.
Šedivá i modrá tabulka zobrazuje cenu zlata AM pro dopolední cenu a PM pro odpolední cenu zlata na londýnské burze (stejně tak jakou má cenu stříbro, platina, palládium)
AM a PM údaj. Modrá tabulka obsahuje ceny aktuální pro českou korunu počítané dle kurzů ČNB (Česká Národní Banka) s přepočtem podle posledního kurzu.
SPOT údaj na modré tabulce ukazuje online kurz podle FOREX ceny dolaru a koruny a online ceny drahého kovu na světové burze, tyto ceny se stále mění a www.KITCO.cz tabulka LondodFix se každých 5 minut aktualizuje.

Na snímku dole máte informační vysvětlení popisu tabulky Světových cen drahých kovů online i fixovaných s datumy.
Tabulka drahých kovů

Vážení návštěvníci,
snad vám naše nová tabulka udělá radost, stejně jako radost udělala radost nám, že je již spuštěná a přinese vám další ulehčení v práci, či zlepšení, pro rychlejší orientaci v cenových pohybech. Přejeme vám, ať se vám hlava v pohybech nemotá a u srdce vás bere radost a teplo, místo šoku v tyto mrazivé dny února,

váš TEAM www.KITCO.cz

Líbí se vám naše stránky? Pomáhají vám naše grafy v práci? Líbí se vám i naše příspěvky? Máte nějaké připomínky, otázky? Chcete nám pomoci, či poděkovat, podpořit nás? Vše je jen maličkost, prosím přidejte si nás zde: Facebook

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře