Kategorie: Au – Zlato

Rubrika:

Au – Aurum – Zlato – Světová cena zlata


Zlato základní informace – Světová cena zlata. Cena zlata na světových trzích. Kurz zlata v korunách za gram. Online grafy zlata. Cena zlata, cena materiálu, produktů, surovin, stoupá, či klesá, stejně jako světová cena zlata. Světová cena zlata, kurz zlata sleduje a zveřejňuje hlavně burza Londýn. Londýnská světová burza komodit zveřejňuje dvakrád denně fixované ceny zlata, tedy dopolední AM a dopolední PM kurz zlata jako London FIX AM a London FIX PM Světová cena zlata kurz London FIX je udáván v dolarech za trojskou unci, stejně jako online kurz zlata který se mění celý den. Světová cena zlata dnes vice grafů vývoj ceny historie zlata, kolik stalo zlato…

Řadit dle : -

Kdy se objeví ekvádorské zlato?

Kdy se objeví ekvádorské zlato?

 

Objev nového velkého naleziště zlata, navíc mimo hlavní těžební oblasti, není věcí samozřejmou a při dnešních technologiích se odehrává pouze jednou za poměrně dlouhou dobu. Navíc příprava skutečné těžby si vyžádá nejen spoustu peněz, ale také času. (Pokračování textu…)

Zlato letos – co ovlivní jeho cenu?

Zlato letos – co ovlivní jeho cenu?

Odhadnout správně další vývoj ceny zlata, to se rovná skoro umění věštit z křišťálové koule. Několik posledních let jeho cena plynule klesala, kdežto od počátku letošního roku jako by si žlutý kov řekl, že nahoře je lépe než dole, a tak cena začala naopak stoupat. Nijak divoce, ale zato plynule a za necelých pět měsíců je to již velmi slušný výkon. Nebo je pětinový růst málo? (Pokračování textu…)

1 2 3 38