Kategorie: Au – Zlato

Rubrika:

Au – Aurum – Zlato – Světová cena zlata


Zlato základní informace – Světová cena zlata. Cena zlata na světových trzích. Kurz zlata v korunách za gram. Online grafy zlata. Cena zlata, cena materiálu, produktů, surovin, stoupá, či klesá, stejně jako světová cena zlata. Světová cena zlata, kurz zlata sleduje a zveřejňuje hlavně burza Londýn. Londýnská světová burza komodit zveřejňuje dvakrád denně fixované ceny zlata, tedy dopolední AM a dopolední PM kurz zlata jako London FIX AM a London FIX PM Světová cena zlata kurz London FIX je udáván v dolarech za trojskou unci, stejně jako online kurz zlata který se mění celý den. Světová cena zlata dnes vice grafů vývoj ceny historie zlata, kolik stalo zlato…

Řadit dle : -

Banky nakoupily méně zlata

Banky nakoupily méně zlata

Zájem o zlato se mezi jednotlivými segmenty jeho spotřebitelů pravidelně přelévá. Jeden segment svou poptávku sníží, na druhé straně poptávka ze strany jiného segmentu vzroste. Jak z tohoto hlediska vypadalo letošní první čtvrtletí podle údajů Světové rady pro zlato? (Pokračování textu…)

Salvador zlato těžit nebude

Salvador zlato těžit nebude

Tato překvapivá zpráva se objevila před několika dny. Parlament nejmenší středoamerické země Salvadoru rozhodl, že na území této země se nebudou těžit žádné kovy. Je to hlas rozumu, jak si toto rozhodnutí vykládá jedna strana, nebo neuvážené fanfarónství, jak jej vidí strana druhá? (Pokračování textu…)

1 2 3 41