Co je www.KITCO.cz

Vítáme vás na stránkách KITCO.cz a co že to je? Co je www KITCO cz ? Prostě skoro KITCO v češtině, jenže…Vítáme vás na stránkách KITCO.cz a co že to je? Co je to www KITCO cz ? Zkratka www je označení pro webové internetové stránky KITCO jsou konkrétní anglické stránky, kde jsou informace o drahých kovech. Stránky www KITCO cz vychází z informací základního užitečného portálu kitco.com Prostě www.KITCOcz je skoro KITCO, ale v češtině, nejen že slova jsou česky ale i přepočty a důležité informace jsou pro naši zemi srozumitelné.

www.KITCO.cz není jen lokalizace původního kitca (kytka) v češtině, ale vybrané ty nejdůležitější tabulky a informace a převedené a přepočítané na koruny, gramy a vše co se v ČR používá.

Pro začátek na www.KITCO.cz najdete aktuální světový kurz zlata a stříbra Online, který se přepočítává po pěti minutách. Každá tabulka má v sobě datum a čas pro který byla vytvořena. Pokud je graf starší než 5 minut a burza je online, kliknete na znovunačtení F5 vašeho prohlížeče a graf se vám aktualizuje.

Grafy 5 minutové výpočty. Grafy mají možnost aktualizace vo pěti minutách. Pro začátek tu najdete hlavne pohromadě 4 nejdůležitější tabulky, grafy hned na první straně, bez nutnosti dalšího klikání, prohledávání a přepočítávání.

Proč a včej je KITCO.cz lepší?  je to pro inevestory jak začátečníky, tak pokročilé inevestory, tedy aby nejdůležitější informace nalezli hnedle na první stránce a to světová cena drahých kovů pro Českou republiku a online kurz koruny k dolaru. Postupem času budou přijdou i další tabulky, kombinece, porovnání, nejen komodit mezi sebou, ale hodnoty v různých měnách, jak současné, online, tak i zpětně.

Hlavní portál www.KITCO.com vám nabízí v anglické jazyku mnoho informací a zato mu patří díky.

Ať se vám KITCO.cz líbí a je vám vhodným nástrojem a portálůem v přehledu v kovech.

Admin KITCO.cz

Líbí se vám naše stránky? Pomáhají vám naše grafy v práci? Líbí se vám i naše příspěvky? Máte nějaké připomínky, otázky? Chcete nám pomoci, či poděkovat, podpořit nás? Vše je jen maličkost, prosím přidejte si nás zde: Facebook

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře