Co je Býčí trh a Medvědí trh – Bull a Bear

  Označení Býčí trh (Bull) stoupající býčí trend a Medvědí trh (Bear) klesající trend, ceny drahých kovů….

Co je Býčí trh a Medvědí trh – Bull a Bear

Býčí trh – BULL

Co je označení Býčí trh, trend trhu komodity BULL ? Býčí trh BULL je rostoucí trh, graf, cena komodity akcií které jdou nahoru, růstový trh se se nazývá býčí trh (bull)
Když cena, hodnota zlata, stříbra, drahých kovů, komodity či akcií, nebo kurz jde nahoru, zvedá se je jako býk, tak hohoříme o býčím trhu, trend býka, tedy Bull.

Medvědí trh – BEAR

Co je označení Medvědí trh, trend trhu komodity BEAR ? Medvědí trh BEAR je klesající trh, graf, cena komodity akcií které jdou dolů, klesající trh se se nazývá medvědí trh (bear)
Když cena, hodnota zlata, stříbra, drahých kovů, komodity či akcií, nebo kurz jde dolů, klesá, padá jako medvěd, tak hohoříme o medvědím trhu, trend medvěda, tedy Bear.Označení trendu pojmu Medvědí a Býči trh – Bull a Bear.

Býčí trh a Medvědí trh – Bull a Bear

Název, či označení v ekonomice pro býčí trh nebo medvědí trh, stejně tak pro býčí trend či medvědí trent, tendence býka, či tendence medvěda je dlouhodobě zažité, aby okořenilo nudné fráze a stále stejné označení pro stoupá, zvedá se, či padá, klesá, grafy stoupající klesající, zde vložené označení trendu býka či trendu medvěda je pikantností a lidé, kteří neznají zažité termíny se o to více ptají a zajímají se o akcie, výrazy, ceny komodit, drahých kovů s úsměvem pak používají stejné výrazy, či naopak prohodí, že nevědí, co je trend býka, medvěda, nebo přidají ještě jiné zvíře jako trend hada, zajíce, či jiné trhy.
A že se výrazů a obměn názvu a trendů trhu mědvědího, či býčího najde mnoho můžete se podívat i na našem portálu www.KITCO.cz, stačí zadat do hledeh „medvěd“ nebo „býč“ a uvidíte ta variace na dané výrazy.
Hledej „medvěd“ nebo hledej „býčí

Primák, 19. 5. 2013

1 Hvězda2 Hvězdy3 Hvězdy4 Hvězdy5 Hvězd6 Hvězd7 Hvězd8 Hvězd9 Hvězd10 Hvězd (Zatím nehodnoceno.)
Loading...

Komentáře